Trasa City to łatwa i przyjemna trasa prowadząca drogą asfaltową ze szczytu Gubałówki – Butorowy Wierch do Krupówek. Polecana w szczególności dla rodzin lub osób poszukujących prostych a zarazem spokojnych przejazdów. Po drodze podziwiasz panoramę Tatr i piękno górskiej natury.

Przewidywany czas przejazdu: 1h 00 min
Poziom trudności: łatwa

Trasa Family jak sama nazwa mówi jest idealna dla rodzin. Odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu z dziećmi to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.Trasa rozpoczyna się na szczycie Gubałówki – Butorowy Wierch, prowadzi przez Kościelisko oraz malowniczą część Zakopanego Krzeptówki. Jest połączeniem drogi górskiej i asfaltowej. Niesamowite widoki stanowią doskonały dodatek do wyprawy.

Przewidywany czas przejazdu: 2h 00
Poziom trudności:
łatwy

Trasa Przygoda to wspaniałe emocje i mega fun. Jest różnorodna, pełna niespodzianek a zarazem obfitująca w bajeczne krajobrazy gór. Prowadzi przez lasy, strumyki, wzgórza i liczne wzniesienia. Podczas jazdy rowerzyści będą mogli podziwiać m.in. imponujące pasmo górskie Gubałówki, hale z pasącymi się owcami oraz bujną tatrzańską roślinność.

Przewidywany czas przejazdu: 3 h 00 min
Poziom trudności: średni

Trasa Pro to połączenie sportu i adrenaliny. Przejazd podczas którego nie będziesz się nudzić. Sportowy charakter trasy jest idealną propozycją dla miłośników downhillu.Podczas drogi czeka Was wiele wzniesień, uskoków oraz innych ekscytujących przeszkód. Hardcorowy wybór!

Przewidywany czas przejazdu: 4 h 00 min
Poziom trudności: trudny